UARU

Главная \ Новини та події

Новини та події

24 травня 2022
ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПРАВЛІННЯ ТОВАРИСТВА
ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПРАВЛІННЯ ТОВАРИСТВА
25 травня відбулося чергове засідання Ради Правління Товариства в режимі онлайн. До обговорення питань були запрошені голови Відокремлених підрозділів обласного рівня. Відкриваючи онлайн-конференцію, Голова ТСО України Сергій Кошин відзначив, що члени Товариства, в тому числі керівники Відокремлених підрозділів, які з початком війни влилися в лави Збройних Сил та інших силових структур України, з честю виконують свій військовий обов’язок. Від імені членів Ради та колег він привітав голову Чернігівської обласної організації Ігоря Бизгана, який Указом Президента за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Члени Ради заслухали звіт першого заступника Голови Товариства Надії Титенок про спортивну роботу ГО «ТСО України» у 2021 році, обговорили низку питань з організаційної та господарської діяльності підрозділів Товариства. Керівний орган прийняв важливі практичні рішення щодо співпраці Відокремлених підрозділів ТСО України з підрозділами Збройних Сил та інших формувань України в своїх регіонах. Заступники Голови Сергій Сухарєв і Олександр Конончук відповіли на запитання учасників засідання, дали роз’яснення відносно окремих напрямків діяльності. Вирішено найближчим часом провести вебінар з директорами навчальних закладів по обговоренню документів Кабміну України, які регламентують навчальний процес з підготовки водіїв автотранспортних засобів.
17 травня 2022
СПОРТСМЕНИ ТОВАРИСТВА ПІДТРИМАЛИ СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ
               СПОРТСМЕНИ ТОВАРИСТВА ПІДТРИМАЛИ СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ
Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради 14 травня в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки був організований благодійний забіг на підтримку 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Волинська обласна організація ГО ТСО України взяла участь у заході, задіявши понад 20 спортсменів радіопеленгації різного віку. До складу команди увійшли тренер Ігор Долинський, голова обласної організації Анатолій Долинський і його заступник Сергій Петровський, директор Луцької автошколи Валерій Кофан та інші члени Товариства. У скарбничку підтримки нашими спортсменами було покладено 5000 грн. Слава нашим захисникам! Слава Україні!
17 травня 2022
ВІТАЄМО З ДНЕМ РЕЗЕРВІСТА!
ВІТАЄМО З ДНЕМ РЕЗЕРВІСТА!
19 квітня 2019 року Президент України, спираючись на важливу роль резервістів у захисті України, її незалежності та територіальної цілісності, ухвалив Рішення про щорічне відзначення Дня резервіста 18 травня. Українські резервісти отримували професійний вишкіл і гартувалися у реальних запеклих боях із російським агресором. Саме тому вони, сформовані у найскладніших умовах війни, є потужним потенціалом національного війська. І сьогодні вони своєю звитягою підтверджують готовність захистити Батьківщину. День резервіста — свято громадян, які сумлінно виконали свій конституційний обов’язок, проявили відвагу, героїзм та стійкість під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, і знаходяться у готовності в будь-який час знову стати до лав українського війська. Після переможного завершення Франко-прусської війни у 1871 році Бісмарк заявив, що своїй перемозі країна зобов'язана не будь-кому, а... прусському вчителю. З приводи авторства цієї історичної фрази можуть сперечатися історики, а ми твердо впевнені, що справжнім професійним Резервістом може стати лише той хлопець чи дівчина, які з юних років виховані патріотами своєї Батьківщини. І за це ми сьогодні дякуємо нашому шкільному вчителю – викладачу предмету «Захист України». Це члени нашого Товариства Сергій Гуссіді, який воював пліч о пліч з «кіборгами», Віктор Трухан, який за власної ініціативи створив у Чернігівській школі №34 музей Слави України, Олександр Панадій, організатор і керівник клубу «Юний десантник» та безліч інших вихователів, якій передають свій багатющий життєвий та військовий досвід своїм вихованцям. Ми високо цінуємо внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління керівника «Молодіжної козацької січі Ярмолинеччини» Федіра Пронака, директора Знаменського СТК Володимира Колебіденка, очільника районної організації ТСО України Миколи Трембача, засновника Всеукраїнського чемпіонату юних кінологів Євгена Михайлова, начальників авіаційних клубів Товариства Сергія Філатова і Сергія Семеновича, активіста Товариства, учасника війни в Афганістані, барда і волонтера Володимира Щеглова. Цей список можна продовжувати безкінечно. Вважаємо доцільним висловити слова подяки і організаторам виховної роботи Першому заступнику Голови Товариства Надії Титенок та її колегам з управління, головам обласних організацій Юрію Шутяку, Миколі Лобушку, Миколі Левченку, Василю Василенку, заступнику голови столичної організації Сергію Соловей на багатьом іншим. Наші вітання та щира вдячність усім резервістам за взірцеву службу українському народові, вірність військовій присязі та постійну готовність до захисту нашої Батьківщини. Земний уклін всім, хто своєю невтомною працею прищеплює почуття патріотизму молоді, передає їй свій безцінний життєвий досвід, формує високо вмотивовані кадри для Українського Резерву. Слава патріотам України! Перемога буде за нами!
12 травня 2022
ВІТАЄМО І ЩИРО ДЯКУЄМО!
ВІТАЄМО І ЩИРО ДЯКУЄМО!
В Республіці Польщі, місто Замосць, з 6 по 8 травня відбулися міжнародні змагання на Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації - IX меморіал засновника польського союзу радіоспорту Здіслава Стжемичного. В змаганнях взяли участь понад вісімдесят спортсменів у складі дев’яти команд з різних вікових груп. Україну представляли спортсмени міста Луцька, Києва та Нетішина Хмельницької області. За результатами запеклої триденної спортивної боротьби в загальнокомандному заліку перше місце посіла команда міста Луцька, другими стали представники Києва, а третіми міста Нетішин. В особистому заліку по вікових категоріях учасників перемогу здобули: Ч-20 Іщук Владислав, Луцьк Ж-20 Власюк Юлія, Київ Ж-19 Лотоцька Аліна, Луцьк Ч-19 Дворніков Даня з Лиману і Мироненко Максим, Луцьк Ж-14 Іщук Вікторія, Луцьк і Острощенко Софія, Київ Ч-14 Бойко Богдан і Новак Даня, Луцьк Ж-16 Дермет Анна, Київ Ч-16 Стеценко Павло, Київ і Синявський Іван, Нетішин Ч-40 Кубісяк Марек, Польща Ж-35 Братчук Алла, Луцьк Ч-50 Дептульський Томаш, Польща Ч-60 Іванчихін Микола, Київ. Вітаємо спортсменів-радіопеленгаторів України з високими результатами і бажаємо нових успіхів у спортивній майстерності! В цей, такий нелегкий для країни час, ваші успіхи надихають українців і надають наснаги у боротьбі з лютим ворогом. Дякуємо мерові міста Замосць Рішарду Глівінському за надану можливість і радушний прийом нашої делегації, за організацію змагань на найвищому рівні!
7 травня 2022
ПЕРЕМОГЛИ НАЦИСТІВ – ПЕРЕМОЖЕМО І РАШИСТІВ!
ПЕРЕМОГЛИ НАЦИСТІВ – ПЕРЕМОЖЕМО І РАШИСТІВ!
Шановні колеги, дорогі друзі! 8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На жаль, ця вікопомна дата стала ще одним актом агресії Росії, яка оголошує себе державою-визволительницею, що ціною лише своїх власних зусиль принесла свободу народам Європи. Вони не бажають і згадувати про те, що у цій страшній війні брали участь більш як 60 держав світу, воєнні дії точилися на теренах сорока з них, до армій було мобілізовано понад 110 мільйонів людей, а загальні людські втрати становлять близько 55 мільйонів осіб, з яких 27 мільонів загинули на фронтах. Україна постраждала, зважаючи на понесені втрати, чи не найбільше, зробивши при цьому гідний внесок у її завершення. Мільйони українців воювали на всіх радянських фронтах , а також в арміях країн антигітлерівської коаліції. Тому ці травневі Дні є святими для кожного з нас. Вони символізують не лише перемогу над нацистами, а й незламність українського народу, його жертовність заради свого майбутнього. Особливого значення вони мають сьогодні, в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка посягає на нашу Незалежність і територіальну цілісність, а також загрожує миру у всій Європі. У 1939–1945 роках нашим ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія імперського націоналізму та фашизму. Тому гаслом цих вікопомних днів має бути: «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!». Вічна пам′ять нашим батькам і дідам – переможцям фашизму! Слава нашим героям, які сьогодні боронять Україну і весь світ від рашистських загарбників! Слава Україні! З повагою і найкращими побажаннями Голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин
3 травня 2022
НАШИМ КІНОЛОГАМ Є ПРО ЩО ЗВІТУВАТИ!
НАШИМ КІНОЛОГАМ Є ПРО ЩО ЗВІТУВАТИ!
У попередній публікації прес-центр надав інформацію щодо одного з аспектів діяльності Запорізького клубу собаківництва ТСО України. Його керівник Євген Михайлов не тільки активно працює разом зі своїми колегами, але й оперативно повідомляє про це громадськість всіма можливими засобами інформації. На жаль, не всі клуби Товариства мають таку можливість. Тому ми звернулися до керівника Центрального клубу собаківництва ТСО України Ірини Федосенко з проханням надати стислий огляд діяльності тих клубів собаківництва Товариства, з якими вона має можливість співпрацювати. Ось таку інформацію ми отримали. Харків. Керівник клубу Тронько Олександр, незважаючи на складну ситуацію у місті та області, зберіг генофонд поголів‘я собак, бере активну участь у волонтерській допомозі для собак Харківщини, налагодив співпрацю з нашими міжнародними колегами щодо забезпечення харчових та ветеринарних потреб чотириногих друзів. Черкаси. З перших днів війни черкащани активно долучилися до волонтерської роботи. Керівник клубу Наталія Кривоколінська та члени клубу почали надавати посильну допомогу в кормах та ветеринарному забезпеченні всіх тварин, які того потребували. Завдяки налогодженню тісної співпраці з міжнародними організаціями, вони мали змогу надавати допомогу не тільки тваринам, а й тимчасово переміщеним особам, які знаходяться на території міста та області. Одеса. Керівник клубу Марина Дьомкіна з початку війни на власному розпліднику для собак розпочала прийом тварин, які опинилися без прихисту в наслідок бойових дій, забезпечила їх всім необхідним для нормального життя та дресирування. Разом з членами клубу вони активно долучилися до волонтерської допомоги всім, хто того потребує. Кропивницький, керівник клубу Микола Палій. Кропивничани з перших днів війни розпочали активну волонтерську діяльність по наданню допомоги тваринам. В клубі знайшли притулок багато друзів людини, які опинилися в скрутному становищі. Службові собаки клубу, разом з інструкторами-кінологами ТСО України, несуть службу та забезпечують праворядок на території області. Окрема подяка голові обласної організації Миколі Левченку за допомогу в розміщені, забезпеченні харчуванні та наданні прихисту переміщеним особам - власникам домашніх тварин! Центральний клуб Товариства сприяння обороні України з перших днів війни активно надає волонтерську допомогу в кормах та амуніції службовим кінологічним підрозділам Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Також була надана волонтерська допомога хірургічним інструментом та медичними матеріалами в лікарню міста Чернігова. Налагоджена взаємодія з патріотичними організаціями Литовської республіки щодо надання волонтерської допомоги кінологічного спрямування та амуніції для наших бійців. За потреби, надаеться допомога притулкам для тварин та власникам собак, які цього потребують. Маріуполь. Незважаючи на надзвичайно складну ситацію в місті, інструктори клуба продовжують діяльність поки що в іншому регіоні. Свою справу не покинули, налогоджують кінологічну діяльність та створюють необхідну матеріальну базу для якісної роботи. Не можна не відзначити і таку рису характеру наших маріупольців як ЛЮДЯНІСТЬ: попри всі труднощі, вони змогли вивести значну частину своїх вихованців в безпечні регіони, де їм забезпечили і проживання, і подальше тренування. Приємно відзначити, що не без участі голів обласних організацій Товариства Юрія Шутяка і Віктора Кавунова та директора Центрального клубу собаківництва в лавах Національної гвардії України, що на Миколаївщині, з‘явився "трофейний" службовий пес породи малінуа, який тепер проходить службу по захисту нашої Держави! В наступних наших публікаціях ми розповімо вам більш детально про діяльність окремих клубів службового собаківництва Товариства.
29 квітня 2022
ЖИТТЯ НЕ ЗУПИНИТИ!..
ЖИТТЯ НЕ ЗУПИНИТИ!..
Ось уже третій місяць поспіль палає на нашій землі війна, розв’язана рашистами проти суверенної України. Гинуть люди, руйнуються міста і села, руйнуються людські долі… Не минає вона і наше з вами Товариство. Але ми не припиняємо своєї діяльності, продовжуючи виконувати свої статутні зобов’язання перед державою і суспільством: багато хто з наших колег змінив звичний одяг на військовий однострій, взявши до рук зброю, хтось залучився до волонтерської діяльності, висококваліфіковані спеціалісти не полишають підготовку фахівців. Насамперед, водіїв всіх категорій для економіки України. Сьогодні, 28 квітня, члени Ради Правління за участі голів Відокремлених підрозділів обласного рівня в режимі онлайн обговорили нагальні питання своєї повсякденної роботи. Головний бухгалтер Товариства Ірина Коба доповіла про результати фінансово-господарської діяльності за 2021 рік, відзначивши, що більшість підрозділів та Товариство вцілому успішно виконали заплановані завдання. Заступник Голови Олександр Конончук проінформував учасників засідання про діяльність навчальних закладів та організацій Товариства, розташованих в Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях. Члени Ради прийняли рішення на певний час припинити навчальний процес та виробничу діяльність підрозділів на тимчасово окупованих територіях. В той же час відповідним службам поставлено завдання надати всебічну допомогу у відновлені діяльності автошкіл, які передислокували викладацький склад та навчальну техніку в інші регіони. Було розглянуто також низку кадрових питань та пропозицій щодо внутрішньої діяльності окремих підрозділів Товариства. За пропозицією Голови Товариства Сергія Кошина учасники заходу вшанували пам'ять видатного спортсмена Василя Платоновича Якимчука, який все своє життя присвятив розвитку спорту в Товаристві і Україні, та прийняли рішення надати фінансову допомогу родині.
24 квітня 2022
ВІН НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ
ВІН НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ
Правління Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» з глибоким сумом сповіщає, що сьогодні, коли весь православний світ відзначає Воскресіння Христове, пішов з життя наш колега, наш друг і товариш, провідний фахівець Товариства, Генеральний секретар ГО «Федерація мотоспорту України» Василь Платонович ЯКИМЧУК. Все свідоме життя Василя Платоновича пов’язане з оборонним Товариством України і мотоспортом. 15-річним хлопцем переступив він поріг Ковельського спортивно-технічного клубу, де й почав займатися у секції мотоспорту. А незабаром вже брав участь в обласних змаганнях, які проходили у Володимир-Волинському. Якщо ж говорити про трудовий стаж як працівника оборонного Товариства, то перший запис у трудовій книжці датується 1974 роком. Всі ці роки він працював чесно і сумлінно, усвідомлюючи свою відповідальність перед колегами, всіма тими, з ким його зводила доля. Впродовж десяти років Василь Платонович обіймав посаду головного тренера збірної команди України з кільцевих гонок. Його команда неодноразово посідала призові місця на чемпіонатах колишнього Радянського Союзу, вісім членів команди стали призерами престижних чемпіонатів. Внесок Якимчука в роботу Товариства сприяння оборони був гідно оцінений: заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України. Але вищою нагородою для Василя Платоновича була та повага і любов оточуючих, яку він по праву отримував. Його колеги-гонщики шуткують, що в їхній крові чималий домішок бензину. А ми завжди були впевнені, що кров Василя Якимчука наповнена сонцем. Кожен, хто мав щастя з ним спілкуватися, відчував потоки добра, які випромінювала ця Людина. Для нас це неймовірно важка втрата, ми всі втратили нескінчений акумулятор життєвої енергії, від якого постійно підживлювалися. Є в народі думка, що Господь забирає в цей День тільки найкращих, тих, кого Він хоче бачити поруч. Сподіваємося, що така думка допоможе рідним і близьким винести неймовірне горе, яке впало на них. Від імені Правління Товариства сприяння обороні України висловлюю щире співчуття родині Василя Платоновича, всім, кому довелося бути пліч о пліч з цією неймовірно щирою, вірною в своїй дружбі і служінні народові України Людиною. Ми завжди буде Тебе пам’ятати, дорогий друже! Голова ТСО України Сергій Кошин.
23 квітня 2022
ХРИСТОС ВОСКРЕС, ВОСКРЕСНЕ Й УКРАЇНА!
 	ХРИСТОС ВОСКРЕС, ВОСКРЕСНЕ Й УКРАЇНА!
24 квітня Україна, як і весь православний світ, відзначає Великдень, який не даремно називають найсвітлішим святом. Ми з нетерпінням і трепетом щорічно чекаємо цей День, щоб почути довгоочікуване "Христос Воскрес!". Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Це День перемоги добра над злом. Цьогорічний Великдень для нас усіх виявився особливим. Святкуємо ми його далеко від багатьох людей, яких любимо, але яких не можемо в цей день обняти, поцілувати. Ми зустрічаємо Христове воскресіння, маючи перед очима таємницю смерті та страждання, відчуваємо стурбованість хворими та пораненими, тривожимося за здоров’я дорогих нам людей, журимося за майбутнє, яке нас чекає. Але ми як християни знаємо, що опісля найважчих випробувань і страждань приходить Воскресіння. І якщо перед нами пітьма, то пам’ятаємо, що найгустіша темрява якраз перед світанком. Ми віримо, що Україна з честю пройде випробування, які випали на долю її народу, воскресне для всіх людей світу як зразок стійкості, єдності і мужності в боротьбі за свою Свободу і Незалежність Ми знаємо, що наступні тижні, а навіть і місяці, не будуть легкими. Чимало запевнень похитнулися. Але одна впевненість залишається: лише разом, лише в єдності зможемо вийти з цієї кризи. Зможемо вийти і стати кращими, освітлюючи свій шлях надією, яку наш Господь запалив у ніч Пасхи, назавжди підтвердивши, що Бог Отець не залишає Своїх дітей напризволяще. Шановні колеги, дорогі друзі! Благодатних вам і радісних свят! Нехай Всевишній принесе в ваші родини мир і спокій, збереже життя і здоров’я кожного з вас, всіх ваших рідних і близьких. Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З повагою і вірою в нашу Перемогу Голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин
23 лютого 2022
ПРИЙНЯЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧЛЕНІВ ТОВАРИСТВА
ПРИЙНЯЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧЛЕНІВ ТОВАРИСТВА
23 лютого в режимі онлайн відбулося засідання Ради Правління ГО «ТСО України». Члени виборного органу розглянули низку практичних питань щодо статутної діяльності Відокремлених підрозділів та прийняли ЗВЕРНЕННЯ РАДИ ПРАВЛІННЯ ДО ЧЛЕНІВ ТОВАРИСТВА:
23 лютого 2022
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНІ ЗБОРИ В ПОЛТАВІ
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНІ ЗБОРИ В ПОЛТАВІ
19 та 20 лютого в Полтаві відбудилися відкриті військово-цивільні збори для громадян, які провели фахівці ГО "Школа хоробрості імені Круглого" спільно з добровольчим підрозділом "Центурія". Як інформує представниця прес-центру Товариства в Полтавській області Олена Терехова, обласна організація та НЦ ТСО України взяли участь в організації, проведенні та забезпеченні заходу навчальними аудиторіями і автотранспортними засобами.
21 лютого 2022
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
   ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!
18-20 лютого вся Україна вшановувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. Понад ста активістів Майдану віддали своє життя заради єдності та національної ідеї, які зародилися на Майдані і об’єднали людей різних релігій, національностей та мов. Той дух братерства та самопожертви і сьогодні спонукає нас до об’єднання та захисту України від російського агресора. В цих важливих для України заходах, як повідомив Сергій Соловей, взяли участь і оборонці Товариства, зокрема Київська міська організація спільно з Департаментом освіти і науки, Департаментом молоді та спорту КМДА, а також ветеранами АТО/ООС і учасниками Майдану. Спілкуючись з людьми, які приїхали з усіх куточків України, розуміємо, що головною метою сьогодення для громадян України є пам’ять про ціну завойованої демократії і Незалежності України. Треба пам’ятати Героїв Небесної Сотні, а також самому бути патріотом нашої Батьківщини!
21 лютого 2022
МИ ПАМ’ЯТАЄМО ТА ШАНУЄМО!
МИ ПАМ’ЯТАЄМО ТА ШАНУЄМО!
В музеї Чернігівської міської спілки ветеранів Афганістану відбулася зустріч учнівської молоді Чернігова з ветеранами війни. Вона була приурочена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року. В зустрічі взяла участь помічниця керівника Чернігівської обласної організації ТСО України з патріотичної роботи Світлана Хропата. Ветеран ТСО України, учасник бойових дій в Афганістані Сергій Скуловатий розповів про події 1984-1989 років. Хлопці і дівчата переглянули документальний фільм про бойові події тих років, захоплено цікавилися макетами військового та медичного спорядження, яке можна було потримати в руках.
18 лютого 2022
ПОПЕРЕДЖЕНІ, НАВЧЕНІ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНІ!
ПОПЕРЕДЖЕНІ, НАВЧЕНІ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНІ!
11 лютого Кіровоградська ОО ТСО України разом з інструкторами ЦОПТ «Цитадель» Марією Нестеренко та Анатолієм Сопільняком організували вишкіл "Надання першої (домедичної) допомоги» для працівників Центру. Програма вишколу включала в себе такі теми: основи підтримки життя (базисна допомога), практичні прийоми надання домедичної допомоги, серцево-легенева реанімація при порушеннях або зупинці дихання, серцево-судинних розладах; практичні прийоми для зупинки кровотечі з допомогою джгута, стискаючої пов’язки; бойова зброя та її призначення.
18 лютого 2022
ВЧИЛИСЯ ДІЯТИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
ВЧИЛИСЯ ДІЯТИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
Нині неспокійна ситуація в країні. Люди знаходяться в постійній напрузі від новин, від невідомості. І питання цивільного захисту населення є, як ніколи, актуальним. Аби подбати про безпеку своїх працівників і учнів, адміністрація НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-гімназія» організувала 10 лютого позапланові навчання, до яких залучили фахівців: директора Знам’янського МСТК ТСО України В. Колебіденка, провідного інспектора Кропивницького РУ ГУ ДСНС в Кіровоградській області Ю. Шмалька, командира відділення пожежно-рятувальної частини м. Знам’янки А. Кадерова.
17 лютого 2022
ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ
ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ
15 лютого, в День вшанування воїнів - учасників бойових дій на території інших держав, члени Ради Правління Великобагачанської РО Товариства взяли участь у заходах, присвячених цій даті. Члени Ради Правління Анатолій Бандур та Сергій Щербина, спільно з директором місцевого краєзнавчого музею Катериною Щербиною, відвідали могилу воїна-«афганця», кавалера двох орденів Червоної Зірки Геннадія Захарченка, який загинув в Афганістані і похований у Великій Багачці. Члени делегації поклали квіти до могили та вшанували пам'ять воїна хвилиною мовчання. Вони також взяли участь у мітингу, присвяченому річниці виведення військ з Афганістану, який проводився біля меморіального пам’ятника воїнам «афганцям».
17 лютого 2022
МИ РАЗОМ - МИ СИЛЬНІ!
 МИ РАЗОМ - МИ СИЛЬНІ!
Президент України оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання! У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання.День єднання згуртував всю Україну! Кіровоградська обласна організація ТСО України разом з Кіровоградською автошколою взяли участь у ході містом Кропивницьким на знак єдності. У місті Знам’янці відбувся автопробіг за участі Знам’янської міської організації ТСО України.
16 лютого 2022
КОСІВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ДНЯ ЄДНАННЯ
КОСІВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ДНЯ ЄДНАННЯ
Згідно Указу Президента України 16 лютого 2022 року запроваджено нове свято – День єднання України. Свято оголошено на тлі можливого вторгнення Росії в Україну. Без будь яких пояснень Росія стягнула війська і військову техніку до українського кордону, після чого світові ЗМІ заявили про можливість військового вторгнення РФ в нашу країну. Серед можливих дат початку війни британське видавництво The Sun назвало 16 лютого. Працівники Косівського СТК на чолі з директором Василем Грималюком долучилися до Всеукраїнського свята та провели урочистий автопробіг містом Косів з Державними прапорами України та прапорами Товариства.
16 лютого 2022
ДЛЯ НИХ АФГАН НІКОЛИ НЕ СКІНЧИТЬСЯ…
ДЛЯ НИХ АФГАН НІКОЛИ НЕ СКІНЧИТЬСЯ…
15 лютого відзначають річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вже 33 роки минуло, Афганська війна поволі забувається новими поколіннями. Але для тих, хто воював, Афган ніколи не скінчиться. Донині уві сні йдуть вони у бій, де горять небо і земля, затуляючи один одного від куль. Серед вихованців ТСО України є багато учасників бойових дій на території інших держав. Знам’янську міську організацію ТСО України очолює воїн – «афганець» Колебіденко Володимир Олександрович. І тому це свято для колективу особливе.
16 лютого 2022
ЄДНАЙМОСЯ!
ЄДНАЙМОСЯ!
Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання. У цей День Державний Прапор України буде піднято на будівлях усіх населених пунктів країни, а о 10:00 – виконано Державний Гімн. У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість: - Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність. Окрім підняття Державного Прапора та виконання Гімну, дипломатичні установи України за кордоном також проведуть іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку українців. Відповідно до указу Зеленського, було оголошено й інші ініціативи, зокрема підвищення з 1 березня грошового забезпечення військових ЗСУ на 30%, а також військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії України на 20%. Також Зеленський розпорядився прискорити створення системи територіальної оборони та створити єдину інформаційну платформу "UАразом", яка інформуватиме українців про реальний стан ситуації з безпекою держави. Оборонці Незалежної України завжди були в перших лавах патріотів України. Ми виховуємо патріотів! Під цим гаслом діють наші осередки в усіх куточках неосяжної держави, особистим прикладом, життєвим досвідом і професійними знаннями забезпечуючи фізичне загартування і національне-патріотичне виховання майбутніх захисників України. З перших днів відкритої агресії проти нашої держави члени Товариства активно включилися у волонтерську діяльність, збираючи і відправляючи власним транспортом все необхідне для діючих підрозділів в зоні АТО. Багато хто з наших колег зі зброєю в руках залучився до військових підрозділів та добровольчих формувань. Шановні колеги, дорогі друзі! Україна у нас єдина, її воля і Незалежність нам дорожче за все! Єднаймося, будемо сильні духом! Нехай слугують нам за приклад наші славетні пращури – захисники великої своєї родини, своєї рідної землі! Герої всіх років і поколінь! Слава Україні! Слава її Героям – мужнім донькам і синам! Голова Всеукраїнської Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» Сергій Кошин
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку