UARU

Главная \ Спорт

Спорт


ЗМАГАЛИСЯ РАДІООРІЄНТУВАЛЬНИКИ
         ЗМАГАЛИСЯ РАДІООРІЄНТУВАЛЬНИКИ
З 27 по 30 квітня, у відповідності до календарного плану зі спортивно-технічних і прикладних видів спорту на 2023 рік, в урочищах смт. Мирогоща Рівненської області проходив чемпіонат України та чемпіонат ГО «ТСО України» зі спортивного радіоорієнтування - дорослі, юніори та юнаки. Першість відбувалась в чотирьох видах програми: спринт, класичні дистанції на діапазонах 3.5 та 144 МГЦ, радіоорієнтування. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з восьми областей України у вікових категоріях ЧЖ-12, ЧЖ-14, ЧЖ-16, ЧЖ-19, ЧЖ-20, ЧЖ-35, ЧЖ-40, ЧЖ-50, ЧЖ-60. Наймолодшому учаснику змагань було дев’ять років, а найстаршому – 82!
ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ РАДІОПЕЛЕНГАТОРИ ЛУЦЬКА
ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ РАДІОПЕЛЕНГАТОРИ ЛУЦЬКА
(15 листопада 2022 року) 6 листопада в лісовому масиві села Гаразджа відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька зі спортивної радіопеленгації. Змагання проводились завдяки Волинській обласній організації ТСО України разом з позашкільними закладами міста Луцька і ОСТК ТСОУ. В них взяли участь 45 спортсменів з Луцька, Нетішина Хмельницької області, Золочів Львівської області.
В ПОЛТАВІ ЗМАГАЛИСЯ БАГАТОБОРЦІ УКРАЇНИ
В ПОЛТАВІ ЗМАГАЛИСЯ БАГАТОБОРЦІ УКРАЇНИ
(9 листопада 2022 року) З 28 по 30 жовтня на базі національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка», за сприяння Полтавської обласної організації ТСО України та Управління молоді та спорту Полтавської обласної адміністрації, проходив чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства (розділ «Бойове двоборство») серед юнаків, юніорів та дорослих.
ПЕРЕМОГЛА КОМАНДА ЛУЦЬКА!
 ПЕРЕМОГЛА КОМАНДА ЛУЦЬКА!
В місті Замосць Республіки Польщі з 30 вересня по 2 жовтня проходили міжнародні змагання: Кубок Європи – Біг Хуберта-2022 зі спортивної радіопеленгації. В змаганнях взяли участь понад ста спортсменів в різних вікових категоріях. Від України виступали спортсмени Києва, Нетішина (Хмельницька область), Вінниці, Кролевця (Сумська область), Луцька. Змагання проходили за складних погодних умов, сильного вітру та дощу, в трьох видах програми: радіоорієнтування та двох класичних дистанцій на 3,5 та 145 МГЦ. В результаті запеклої триденної спортивної боротьби в загальнокомандному заліку перше місце посіла команда міста Луцька, срібними призерами стала команда міста Києва, а бронзу здобули представники команди міста Скернєвіце (Польща). В особистому заліку всі спортсмени нагороджені медалями та дипломами, а команди - кубками.
КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ
КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ
За підтримки Полтавської обласної організації ТСО України відбувся лицарський турнір «Козацькі розваги». Вихованці ВСЦ «Воїн», учні КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського», а також діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, взяли участь у традиційних змаганнях з фехтування, боротьби, стрільби з лука та пістолета, перетягуванні канату, боях на мішках. За результатами змагань визначили кращих "універсальних" воїнів - умілих, витривалих, виважених, влучних. Козацькому роду нема переводу! Слава Україні!
ЗАБІГ У ВИШИВАНКАХ!
ЗАБІГ У ВИШИВАНКАХ!
28 серпня у Луцьку відбулася одна з найбільш патріотичних подій України «Забіг у вишиванках». Під час спортивного дійства збирали гроші на потреби Збройних Сил України. Акція відбулася в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Усього в патріотичному забігові взяли участь 145 зареєстрованих учасників, вартість участі становила 300 грн. Розпочали спортивний захід із виконання Гімну України та вшанування хвилиною мовчання загиблих захисників України і мирних громадян. В патріотичному заході взяли участь і спортсмени та працівники Волинської обласної організації ТСО України. Наймолодшим учасником забігу став онук голови обласного осередку Анатолія Долинського - Лев, якому від народження минуло 10 днів. Щоправда, свою першу бігову дистанцію юний козак долав у дитячому візочку разом з татом, мамою і п’ятирічним братиком, а також спортсменами спортивної радіопеленгації.
МИ З УКРАЇНИ!
МИ З УКРАЇНИ!
Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022 рік збірна команда України з планерного спорту взяла участь в XI-му чемпіонаті світу з планерного спорту серед жінок (клубний, стандартний, 18м класи планерів), якій відбувся з 13 по 27 серпня на аеродромі планерного центру Хасбендс Босуорт у Великій Британії. В змаганнях, у клубному класі планерів, взяли участь планеристки Центрального аероклубу ТСО України ім. О.К. Антонова - члени національної збірної команди України заслужений майстер спорту України Валентина Топорова та майстер спорту України Олена Якимчук. На змаганнях цього класу було розіграно шість вправ, в інших класах – по вісім. У чемпіонаті світу взяли участь спортсменки 12 країн, у клубному класі змагалися 18 спортсменок з десяти країн. Заступник начальника управління авіації та авіаційних видів спорту ТСО України Валентина Топорова посіла 14 місце у багатоборстві. Її кращі результати: третє та перше місця у п’ятій та шостій вправах відповідно. Олена Якимчук посіла 16 місце у багатоборстві, її кращій результат – 11-те місце у третій вправі. Якщо Валентина Миколаївна неодноразово брала участь у багатьох чемпіонатах світу та Європи, то для Олени це був перший чемпіонат світу, про участь в котрому вона давно мріяла. Участь наших спортсменок у змаганнях відбулася завдяки запрошенню організаторів чемпіонату. В першу чергу - його директору Ліз Спарроу. Вона, відома британська планеристка, зробила все, щоб допомогти українським спортсменкам. Два члени планерного центру Husbands Bosworth надали безкоштовно планери ASW-20, багато уболівальників планерного спорту та спортсменів-планеристів всього світу переслали кошти до планерного центру, щоб надати можливість участі у змаганнях нашим спортсменкам. За польотами планеристок в режимі онлайн стежили планеристи всього світу. А насамперед, українські підкорювачі повітряних потоків, льотні плани яких знищила війна. Учасники змагань співчували нашій країні, допомагали нашій команді всім, чим могли. Незабутній час змагань та єднання планеристів, ширяючі польоти над центральною Англією майже від західного до східного узбережжя – це мрії, що збуваються, всупереч війні. А весь спортивний світ вкотре переконався – Україна не тільки переможно воює, вона не пасе задніх і на спортивних ристалищах! Вітаємо наших славних спортсменок, дякуємо їм за те, що вони високо несуть стяги спортивної честі Незалежної України! Слава Україні, слава героям, слава нашим непереможним спортсменам – відданим патріотам своєї країни!
ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ МИ ОДРАЗУ ПРИЇДЕМО ДО ВАС НА ЗМАГАННЯ!
ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ МИ ОДРАЗУ ПРИЇДЕМО ДО ВАС НА ЗМАГАННЯ!
Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022 рік і Календарного плану ГО «ТСО України, збірна команда України з планерного спорту взяла участь у IV-му чемпіонаті світу з планерного спорту, клас планерів 13,5м, та XXI-му чемпіонаті Європи з планерного спорту - клубний, стандартний, 15м класи планерів. За інформацією Валентини Топорової, змагання відбулися з 2 по 16 липня на аеродромі Поцюнай в Каунаському районі Литовської Республіки. У складі національної збірної команди України виступали планеристи ПОГ «Центральний аероклуб ТСО України ім. О.К. Антонова» майстер спорту України міжнародного класу Олег Михайленко та майстер спорту України Олег Бондарчук. У змаганнях чемпіонату світу взяли участь 11 спортсменів з восьми країн світу, було розіграно дев’ять вправ. Олег Михайленко посів загальне сьоме місце. Його кращими результатами стали четверте та п’яте місця у другій та третій вправах. На чемпіонаті Європи, де за перемогу змагались 28 спортсменів з 19 країн, виконувалось вісім вправ. Олег Бондарчук серед них був 24-м з кращим результатом сьоме місце у п’ятій вправі. На результати вплинула відсутність тренувальних польотів, нові для спортсменів типи планерів, відсутність наземного обладнання для надання інформації пілотам в польоті та інше. Несприятливі погодні умови на змаганнях також надавали перемогу спортсменам, які виступали на більш високоякісних планерах. Участь наших спортсменів у змаганнях відбулася завдяки запрошенню організаторів чемпіонату - керівництва та спортсменів Каунаського аероклубу. Наші колеги надали безкоштовно свої планери, скасували оплату за буксирування планерів у повітря та за проживання на аеродромі. Витрати на пальне для автомобілів компенсувало Товариство. Змагання привернули увагу планеристів всього світу, адже за польотами можна було стежити в режимі онлайн. Спортсмени всього світу, в тому числі і України, аналізували їх, навчалися майстерності у кращих пілотів Європи. В перервах між польотами наша команда продемонструвала учасникам міжнародних змагань два фільми про аеродром Бузова, які були створені планеристами ЦАК. Вони стали наглядним прикладом того, як війна знищує спортивні аеродроми в нашій країни, забирає можливість у молоді займатися улюбленою справою. Багато планеристів, насамперед Литви, Латвії, Польщі, Великобританії, Чехії, виказували солідарність в боротьбі нашої країни проти російського агресора. Ми це відчували повною мірою. Вільнюс, Каунас, - всі ці міста заповнені українськими прапорами! Планеристи Литви, прощаючись з нашою командою, говорили: «Після перемоги ми одразу приїдемо до вас на змагання!».
П'ЯТЬ З П'ЯТНАДЦЯТИ МОЖЛИВИХ!..
П'ЯТЬ З П'ЯТНАДЦЯТИ МОЖЛИВИХ!..
У містечку Лієпаї Латвійської Республіки 1-3 липня відбулися міжнародні змагання з ракетомодельного спорту, в яких взяли участь спортсмени з п’яти країн: Словаччини, Естонії, Литви, Латвії та України. З 15-ти медалей, які розігрувалися на змаганнях, українці вибороли п’ять! За підтримки Полтавської обласної організації ТСО України в етапі Кубку світу FAI у складі офіційної делегації національної збірної команди України взяв участь і виборов срібну медаль Олександр Синєлиций, майстер спорту України міжнародного класу з ракетомодельного спорту.
ПЕРЕМАГАЄМО І НА МІЖНАРОДНИХ СПОРТИВНИХ АРЕНАХ!
ПЕРЕМАГАЄМО І НА МІЖНАРОДНИХ СПОРТИВНИХ АРЕНАХ!
В місті Піла, Республіка Польща, з 6 по 8 травня проходили змагання «FEMA European Trophy (ET)™» - 1-й етап Кубку Європи з автомодельного спорту. Успішно виступила на змаганнях і національна збірна України– срібний призер чемпіонату Європи 2021 року, володар Великого Кубку Європи 2021, екс-чемпіон світу. На жаль, у 2020 році ми не мали фінансової можливості взяти участь у чемпіонаті світу в Австралії. Польща надає дуже велику допомогу нашій державі у боротьбі з російськими загарбниками, і тому участь нашої збірної у цих змаганнях була знаковою. До складу команди увійшли чемпіони та призери чемпіонату Європи 2021року. Європейська федерація в підтримку України відсторонила спортсменів країн-агресорів від міжнародних змагань, тому участь нашої збірної у цих змаганнях була дуже бажана. Результатами виступів наших спортсменів ми можемо пишатися: *Сафіяник Ігор Миколайович, МСУМК, м. Стрий Львівської області – посів перше місце у класі гоночних моделей 3b; *Здебський Анатолій Дмитрович, МСУ, м. Дрогобич Львівської області - 2 місце у класі гоночних моделей 3b; *Лисенко Віктор Миколайович, МСУ, м. Христинівка Черкаської області - 3 місце у класі гоночних моделей 1; *Вагін Валерій Костянтинович , МСУМК, м. Умань Черкаської області – 6 місце у класі гоночних моделей 4. У 2-му етапі Кубку Європи з автомодельного спорту «FEMA European Trophy (ET)™», які відбулися 3-5 червня в м. Капфенхардті, Німеччина, взяв участь тільки один спортсмен з України - Сафіяник Ігор Миколайович. Проте він виборов перше місце у класі гоночних моделей 3b. Наступними плануються змагання чемпіонату Європи та чемпіонату Світу, які відбуватимуться також в Польщі 8-11 вересня 2022 року. У цих змаганнях, відповідно до постанови КМУ № 615, вже зможуть взяти участь всі провідні спортсмени національної збірної команди України. Вітаємо наших автомоделістів - спортсменів Товариства з успішними виступами на міжнародній арені та бажаємо нових перемог на честь Україні!
ВІТАЄМО І ЩИРО ДЯКУЄМО!
       ВІТАЄМО І ЩИРО ДЯКУЄМО!
В Республіці Польщі, місто Замосць, з 6 по 8 травня відбулися міжнародні змагання на Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації - IX меморіал засновника польського союзу радіоспорту Здіслава Стжемичного. В змаганнях взяли участь понад вісімдесят спортсменів у складі дев’яти команд з різних вікових груп. Україну представляли спортсмени міста Луцька, Києва та Нетішина Хмельницької області. За результатами запеклої триденної спортивної боротьби в загальнокомандному заліку перше місце посіла команда міста Луцька, другими стали представники Києва, а третіми міста Нетішин. В особистому заліку по вікових категоріях учасників перемогу здобули: Ч-20 Іщук Владислав, Луцьк Ж-20 Власюк Юлія, Київ Ж-19 Лотоцька Аліна, Луцьк Ч-19 Дворніков Даня з Лиману і Мироненко Максим, Луцьк Ж-14 Іщук Вікторія, Луцьк і Острощенко Софія, Київ Ч-14 Бойко Богдан і Новак Даня, Луцьк Ж-16 Дермет Анна, Київ Ч-16 Стеценко Павло, Київ і Синявський Іван, Нетішин Ч-40 Кубісяк Марек, Польща Ж-35 Братчук Алла, Луцьк Ч-50 Дептульський Томаш, Польща Ч-60 Іванчихін Микола, Київ. Вітаємо спортсменів-радіопеленгаторів України з високими результатами і бажаємо нових успіхів у спортивній майстерності! В цей, такий нелегкий для країни час, ваші успіхи надихають українців і надають наснаги у боротьбі з лютим ворогом. Дякуємо мерові міста Замосць Рішарду Глівінському за надану можливість і радушний прийом нашої делегації, за організацію змагань на найвищому рівні!
НАВЧАЄМОСЯ, ЗМАГАЄМОСЯ, СТАЄМО СИЛЬНІШИМИ!
НАВЧАЄМОСЯ, ЗМАГАЄМОСЯ, СТАЄМО СИЛЬНІШИМИ!
(18 лютого 2022 року) З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 33-ї річниці виведення військ з Афганістану вихованці ВСЦ "Воїн" та гуртка "Захисник України" ліцею №1 взяли участь у традиційних змаганнях з військово-прикладної підготовки "Зимовий десант". Вони проведені за підтримки "Спорт для всіх" м. Полтави та Полтавської обласної організації ТСО України. Як інформує Олена Терехова, учасники змагалися у стрільбі з гвинтівки, розбиранні-збиранні автомата, спорядженні магазина, демонстрації прийомів рукопашного бою. Церемонію нагородження переможців провели голова спілки учасників бойових дій Шевченківського району м. Полтави, спеціаліст оборонного відділу міськвиконкому Володимир Корнійчук та голова Полтавської обласної організації ТСО України Василь Василенко.
МИРГОРОДЧАНИ ЗМАГАЛИСЯ З ДАРТСУ!
МИРГОРОДЧАНИ ЗМАГАЛИСЯ З ДАРТСУ!
(лютий, 2022) 12 лютого у приміщенні Миргородського МСТК ТСО України було проведено етап міської Спартакіади трудових колективів, в якому взяли участь десять команд міста Миргорода. Організаторами змагань виступили міська організація ТСО України, ЦФЗН «Спорт для всіх» та фізкультурно-спортивне товариство «Україна». До учасників змагань звернулись з привітанням голова Миргородської міської організації ТСОУ Крикливий І.А., представник міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Побідинський А.А. Команди змагалися у вправності з дартсу. Перемогу серед команд у напруженій боротьбі святкувала команда «Освіта». Друге та третє місця відповідно вибороли команди з «З ТВУЗ» та Миргородського «Коледжу».
ВОЛОДИМИРУ ТРОФИМОВУ - 60!
ВОЛОДИМИРУ ТРОФИМОВУ - 60!
28 січня року вихованцю рівненського спідвею, фіналісту особистого чемпіонату світу 1987 року, півфіналісту чемпіонату світу серед пар 1990 року, бронзовому призеру чемпіонату Європи на трав’яному треку 1999 року, триразовому чемпіону країни у складі Рівненської команди „Сигнал” (1985-1987 рр.), чемпіону країни в особистому заліку 1988 року, чемпіону СНД у складі команди „Фантастика” (Рівне) 1992 року, чотириразовому чемпіону України в особистому заліку (1982, 1989, 1992, 2004 рр.), триразовому чемпіону України в особистому заліку серед юніорів (1980, 1982, 1983 рр.), триразовому чемпіону України в командному заліку (1984, 1993, 2003 рр.), майстру спорту СРСР міжнародного класу, представнику славної спортивної династії Трофимових - Володимиру Вікторовичу ТРОФИМОВУ виповнилося 60 років!
ПЕРШІ СПОРТИВНІ НАГОРОДИ!
ПЕРШІ  СПОРТИВНІ  НАГОРОДИ!
(3 лютого 2022 року) 2 лютого в Будинку Товариства сприяння обороні України відбулося нагородження переможців та призерів військово-патріотичних заходів, які відбулися в грудні-січні за участю учнівської молоді з навчальних закладів професійної освіти міста Києва та області. Спонукали до такого формату нагородження Новорічні свята та канікули учнів, тож і нагород зібралося доволі багато. Нагороджували дівчат та хлопців як в особистому, так і командному заліках.
КОСІВЩИНА - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З КАНТРІ-КРОСУ ТА ЕНДУРО!
КОСІВЩИНА - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З КАНТРІ-КРОСУ ТА ЕНДУРО!
(3 лютого 2022 року) 29 січня о 12:30 розпочалася урочиста церемонія нагородження спортсменів за підсумками спортивного мотоциклетного сезону 2021 року. Захід проводила ГО Федерація мотоциклетного спорту Україну в м. Києві у Президентському корпусі МАУП. Були запрошені чемпіони і призери, володарі кубків, керівники обласних, районних федерацій та клубів, судді, ветерани і організатори змагань. Перед нагородженням пройшла звітна Конференція ГО ФМСУ. Делегатами від Косівського СТК були Грималюк Д.В. – мандат № 54 та Грималюк В.Ю. - мандат № 27.
ОСНОВНА МЕТА ЗМАГАНЬ - ВИХОВАННЯ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ!
ОСНОВНА МЕТА ЗМАГАНЬ - ВИХОВАННЯ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ!
(2 лютого 2022 року) 29 січня Миколаївська обласна організація Товариства сприяння обороні України організувала та провела в місті Новій Одесі турнір з тактико-спеціальної підготовки (ножового бою) між миколаївських вихованців ТСО України, ВСП «Вимпел» та джур Новоодеського ЗЗСО № 1. Основною метою турніру є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, пропаганда фізичної культури, спорту та здорового способу життя. Національно-патріотичне виховання молоді – це багатопланова, систематична, цілеспрямована і скоординована діяльність державних органів влади, громадських організацій з формування у молоді високої патріотичної свідомості, піднесеного почуття вірності своїй Батьківщині, готовності до виконання громадянського обов’язку, найважливіших конституційних обов’язків по захисту інтересів України.
ОСВІТЯНИ МИКОЛАЄВА ЗМАГАЛИСЯ У СТРІЛЬБІ
ОСВІТЯНИ МИКОЛАЄВА ЗМАГАЛИСЯ У СТРІЛЬБІ
(1 лютого 2022 року) За активної підтримки Миколаївської обласної організації Товариства сприяння обороні України, де головою Юрій Шутяк, 21 cічня на базі муніципального колегіуму ім. Володимира Чайки відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд працівників закладів освіти міста Миколаєва. В них взяли участь 24 команди закладів загальної середньої освіти №3, 10, 15, 16, 19, 22, 23, 26, 31, 32, 34, 41, 45, 51, 52, 53, 55, 56, 57, економічного ліцею №1, економічного ліцею №2, гімназії №2, гімназії №3, ММК. Загалом 72 освітянина!
У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ СТОЛИЦІ ВИРУЄ СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ!
У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ СТОЛИЦІ ВИРУЄ СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ!
(19 січня 2022 року) Голова Печерської районної організації ТСО України столиці Сергій Цісельський інформує, що за результатами роботи у 2021 році беззаперечним лідером у всіх починаннях з оборонно-спортивної роботи та національно-патріотичного виховання виступив первинний осередок, який функціонує при СШ № 89. Очолює його заступник директора, викладач предмету «Захист України» Валерій Фурман. Його вихованці десятикласники Галета Олександр, Саєнко Артем, Малащенко Максим та школярі 11 класу Далабан Іван і Костянтин Барановський стали переможцями та призерами районних стрілецьких змагань, призерами міських змагань. Спробували вони свої сили і на Всеукраїнській першості ГО «ТСО України», яка проводилась в місті Чернігові. Юні спортсмени виконали нормативи з кульової стрільби. Протоколи з їхніми результатами подані до районного відділу молоді та спорту для підтвердження спортивних розрядів.
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку