UARU

Главная \ Службове собаківництво

СОБАКІВНИЦТВО В ТСО УКРАЇНИ

Ще з далекого минулого службове собаківництво було одним з основних напрямів статутної діяльності ДТСААФ: підготовка собак та інструкторів для армії, участь в прикладних кінологічних змаганнях, розведення та вирощування поголів’я цуценят робочих ліній, пропаганда собаківництва та багато іншої кінологічної роботи.

Після утворення Товариства сприяння обороні України в 1991 році службове собаківництво, як і вся країна, переживало нелегкі часі. В 2000-х роках робота велася, але в силу різних обставин відродження минулих кінологічних традицій затягнулося. На початку 2018 року керівництвом Товариства було прийняте рішення про перезавантаження кінологічної діяльності: визначені основні завдання та напрямки роботи, відбулися кадрові перестановки, відпрацьовано покроковий  алгоритм розвитку кінології з неухильним вектором дотримання всіх нормативно-правових документів ТСО України та чинного законодавства України.

Майже відразу відчувався помітний прогрес в роботі – все це стало можливим завдяки кропіткій роботі наших кінологів. Були створені нові клуби собаківництва та відроджені ті, що на протязі багатьох років «тліли», створюються належні умови для роботи, налагоджується активна та результативна робота з силовими структурами України, проводяться тренінги та навчальні семінари, розроблені нові програми підготовки службових собак. До кінологічної роботи активно залучається молодь, проводяться дитячо-юнацькі чемпіонати Товариства, показові виступи, запроваджена програма психологічної реабілітації учасників АТО/ООС та дітей з обмеженими можливостями за допомогою собак. Щорічно збільшується кількість членів ТСО України, які залучаються до відродження собаківництва, все більше проводиться міжрегіональних та всеукраїнських чемпіонатів і Кубків, запроваджено щорічну кваліфікаційну атестацію фахівців-кінологів Товариства, створено навчальну програму підвищення теоретичних та практичних знань інструкторів. Планується і здійснюється багато заходів повсякденної роботи, яка сприяє розвитку кінологічної діяльності в цілому.

Прапор Товариства в кінологічній діяльності піднято! Рухаємось тільки вперед!

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку